BIZUP | Communication Lab
21929
page,page-id-21929,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

BIZUP

BizUp powstał z myślą o małych i lokalnych przedsiębiorcach, którzy chcieliby nauczyć się efektywnie wykorzystywać media społecznościowe do wsparcia działań wizerunkowych i sprzedażowych w obrębie swojej działalności biznesowej.

 

Proponowane przez nas szkolenia koncentrują się na przekazaniu maksimum praktycznej wiedzy w możliwie jak najbardziej skondensowanej formie. Dzięki temu każdy uczestnik szkolenia po jego zakończeniu otrzymuje rozwiązania szyte na miarę jego biznesu, możliwe do wdrożenia od zaraz.

 

Szkolenia adresujemy przede wszystkim do mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw, również tych, dla których istotnym aspektem jest lokalność.

 

Szkolenia otwarte prowadzimy w grupach od 10 do 15 osób, w modelu warsztatowym, dzięki czemu koncentrujemy się na praktycznych aspektach przekazywanej wiedzy.

Szkolenia

„Facebook dla biznesu – praktyczne wykorzystanie Facebooka do wsparcia działań sprzedażowych i wizerunkowych”

 

2 dniowe szkolenie otwarte ma na celu przekazanie skondensowanej dawki wiedzy, dzięki której każdy z Uczestników szkolenia po jego ukończeniu bez trudu poradzi sobie z zaplanowaniem i realizowaniem efektywnej komunikacji swojej firmy/marki/usługi na Facebooku.