O NAS | Communication Lab
19080
page,page-id-19080,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

O NAS

DOMINIKA DWORAK

Managing Director

Head of Social & Content

Karierę zaczęła jako dziennikarka w opiniotwórczym magazynie Media i Marketing Polska. Po kilku latach przeszła na drugą stronę mocy – objęła stanowisko PR Managera w agencji OS3. Tak zaczęła się jej przygoda z reklamą. Przez ponad 10 lat swojej drogi zawodowej pracowała w takich agencjach jak: K2 Internet, Martis Consulting, Communication Unlimited czy 24/7Communication, aby ostatecznie założyć własną agencję Communication Lab. Miała przyjemność pracować dla wielu rozpoznawalnych marek i spółek, m.in: IKEA, L’Oréal, Leroy Merlin, Polpharma, Przewozy Regionalne, Game Technologies, Microsoft, Hochland, Heineken, LG czy Lotos. Dominika dzieli się swoją wiedzą w ramach Szkoły Mistrzów Reklamy oraz regularnie publikuje artykuły eksperckie poświęcone rynkowi PR, reklamy i marketingu.

 

Po godzinach lubi dawać drugie życie kawałkom drewna w swoim warsztacie stolarskim, gdzie zmienia je nie do poznania. W warsztacie przemianę przechodzi nie tylko jej tworzywo twórcze, ale również ona sama.

podpis-dworak
PODPIS-DIGITALOVE-MARTA
MARTA WÓJCIAK

Head of Digital Media

Właścicielka agencji Digitalove Media

Pierwszy kontakt z rynkiem mediów miała w 2007 roku, kiedy rozpoczęła pracę w ClickAd. Zarządzający mogli odetchnąć z ulgą, ponieważ odtąd to Marta zajmowała się kontaktem z domami mediowymi, sieciami reklamowymi i klientami bezpośrednimi. Kolejne lata poświęciła na pracę w Internet Group S.A. Odpowiadała tam za koordynację pracy accountów, tworzenie strategii oraz realizację kampanii reklamowych. Rok 2010 przyniósł jej nowe wyzwanie w postaci budowy komórki performance marketingowej w Allegro Group S.A. Przez kolejne lata wspierała swoją pracą takie firmy jak: LeadBullet S.A i Netsprint. Rok 2014 był klamrą dla jej etatowej pracy, ponieważ wróciła jako Planning & Buying Director do firmy, w której zaczynała swoją karierę. Kolejny, wielki rozdział w jej życiu to otworzenie własnej agencji o nazwie Digitalove Media, w ramach której na stałe współpracuje z Communication Lab zarządzając działem Digital Media.

 

W życiu prywatnym interesują ją zagadnienia, które większość ludzi opatruje jedynie trzema kropkami.  Intryguje ją horyzont zdolności poznawczych ludzkiego umysłu. Wraz ze słuchaczami szkoleń, które organizuje, szuka odpowiedzi na pytania stawiane przez parapsychologię.