PR | Communication Lab
21775
page,page-id-21775,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

PR

Działania PR włączamy w całościową strategię komunikacji marki, dzięki czemu potęgują i wspierają przekaz w innych kanałach.
Łączymy tradycyjne i nowe media, realizujemy innowacyjny model komunikacji PR.

MEDIA RELATIONS

Budujemy długotrwałe relacje z przedstawicielami kluczowych - z punktu widzenia danej marki czy organizacji - mediów. Zapewniamy m.in. audyt obecności w mediach, kompleksowy monitoring mediów czy kompleksową organizację biura prasowego.

ONLINE REPUTATION MANAGEMENT

Zarządzamy reputacją marki w przestrzeni internetowej. Oferujemy m.in. usługę Rzecznika Online polegającą na oficjalnym reprezentowaniu marki w dyskusjach sieciowych, w szczególności na forach internetowychch.

INFLUENCER RELATIONS

Nawiązujemy jakościowe relacje z kluczowymi przedstawicielami przestrzeni internetowej: blogerami, dziennikarzami obywatelskimi czy liderami opinii na forach internetowych. Angażujemy ich w działania komercyjne na rzecz marek czy idei.

CRISIS COMMUNICATION

Definiujemy kompleksowe strategie komunikacji kryzysowej, jak również zarządzamy kryzysem. Mimimalizujemy straty wizerunkowe i definiujemy strategię odbudowy wizerunku.

PRODUCT & BRAND PR

Budujemy świadomość marki czy produktu, tym samym budując do niego zaufanie. Oferowane przez nas narzędzia pozwalają przekazać pełną informację o produkcie i jego zaletach, przez co stają się czynnikiem kreowania postaw konsumentów i wpływają na efektywność sprzedaży

CORPORATE PR

Wizerunek to kluczowa wartość firmy. W ramach naszych działań analizujemy kondycję przedsiębiorstwa w mediach, definiujemy strategię budowania czy umacniania wizerunku firmy, następnie pomagamy ją konsekwentnie realizować. Wspieramy firmy w restrukturyzacji, sprzedaży przedsiębiorstwa czy redukcji zatrudnienia. Budujemy wizerunek kluczowych przedstawicieli firmy dbając o to, aby wykreować oczekiwany wizerunek firmy w każdym otoczeniu biznesowym.

CSR

Wiemy, że społeczna odpowiedzialność biznesu to nie chwilowy trend. Coraz więcej firm podejmuje działania z zakresu CSR, dlatego staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Tworzymy kompleksową strategię CSR, doradzamy przy wyborze odpowiedniego obszaru działań oraz kreujemy wizerunek firmy przez zaangażowanie społeczne.

PR LAUNCH

Zajmujemy się wprowadzaniem marki czy produktu na rynek. Launch jest poprzedzony dogłebną analizą grupy docelowej, do której chcemy dotrzeć. Oferowane przez nasz narzędzia pozwolą zbudować świadomość marki wśród konsumentów oraz pomogą uzyskać publicity w mediach.

EVENT PR

Ciekawy i dobrze przemyślany event to doskonałe narzędzie, które pomaga dotrzeć do klientów i zaistnieć w mediach. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez takich jak: konferencje prasowe, briefingi, warsztaty dla dziennikarzy, śniadania prasowe czy spotkania z blogerami.

PRESS OFFICE MANAGEMENT

Zajmujemy się kompleksową obsługą biura prasowego naszych klientów. Tworzymy sprofilowane bazy mediów, przygotowujemy materiały prasowe i dystrybuujemy je do dziennikarzy, odpowiadamy za media relations oraz sporządzamy raporty mediowe podsumowujące wyniki naszych działań.